Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Wyśpiewały II miejsce w Mrozach"

Utworzono dnia 26.10.2020

25 października 2020 r. o godz. 16.00 odbył finał on-lin XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej  „Kulturomaniak 2020”. Organizatorem wydarzenia było Centrum Kultury w Mrozach. Do konkursu w kategorii Śpiew zgłosił się Zespół Ludowy „Zaliwianki” z Krzymosz z utworem „Kalina-malina”, do którego słowa napisała kierownik zespołu Pani Beata Strąk. Przegląd składał się z dwóch etapów. W pierwszej wersji planowano, że cała uroczystość  odbędzie się na żywo z udziałem publiczności. Sytuacja w kraju spowodowała, że musiał się odbyć on-line.
Zespół rywalizował z wieloma zgłoszonymi grupami i solistami. Ostatecznie w kategorii: PIOSENKA LUDOWA grupa zajęła drugie miejsce. Całe wydarzenie transmitowane było on-line. Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwaga!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE ON-LINE
Zadanie „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap IV”, "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Infrastruktura domów kultury"


Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 61

W poprzednim tygodniu: 173

W tym miesiącu: 258

W poprzednim miesiącu: 524

Wszystkich: 65403