Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

RODZINA NA TOPIE

Utworzono dnia 19.10.2020

RODZINA NA TOPIE to program profilaktyczno-edukacyjny, który obejmuje:
- warsztaty umiejętności wychowawczych - dla wzmocnienia najważniejszej i najtrudniejszej roli życiowej "ROLI RODZICA" -  dla każdej z grup zaplanowano 2 spotkania każde po 3 godz.(6 godzin. na uczestnika),
- konsultacje indywidualne z psychologiem/pedagogiem - dla bliższego przyjrzenia się temu, co pomaga i przeszkadza stawać się najlepszą wersją siebie dla innych (2 godziny na uczestnika),
- wyjście integracyjno-rodzinne - jedno na wyjście uczestnika (osoba dorosła plus dziecko). Dla wzmacniania więzi i ukazania piękna wspólnego czasu. W celu kompleksowego i efektywnego zaktywizowania uczestników, zarażenia pozytywną energią oraz zainspirowania do rodzinnego podejmowania ciekawych aktywności zaplanowano wyjścia aktywizacyjne do różnych miejsc związanych z odpoczynkiem czy aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Uczestniczy skorzystają z np.: parku wodnego, kręgielni, tężni, zjedzą wspólnie obiad w restauracji.

Liczba miejsc jest ograniczona. 

Projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą kształtować kompetencje rodzicielskie i napotykają trudności wychowawcze.

Uwaga!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE ON-LINE
Zadanie „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap IV”, "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Infrastruktura domów kultury"


Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 173

W tym miesiącu: 257

W poprzednim miesiącu: 524

Wszystkich: 65402