Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sekcje, grupy i zespoły

TANIEC

Zespół Tańca Nowoczesnego Indigo Dance Art

poniedziałek
– 16.o0-17.oo (dzieci – grupa średnia)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza)
– 18.oo-19.o0 (dzieci – grupa starsza - JUNIOR)

 

czwartek
– 15.o0-16.oo (dzieci – grupa średnia)
– 16.oo-17.o0 (dzieci – grupa starsza - JUNIOR)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza)

W CZWARTKI GRUPY ŚREDNIA i STARSZA MAJĄ ZAJĘCIA ŁĄCZONE (w godz. 15.00-17.00)

 

Sekcja rytmiki - NOWOŚĆ!
środa 14.oo-14.3o (dzieci od 2 do 4 lat)
środa 14.3o-15.10 (dzieci od 5 do 9 lat)

 

Pilastes-aerobik
czwartek 18.o0-19.o0


KUGLARSTWO

Sekcja kuglarska (cyrkowa)
 - Grupa Teatru Ognia
   środa 17.0o-19.00 - PRÓBY ZAWIESZONE


FOLKLOR i ZESPOŁY LUDOWE

Zespół Ludowy „Podlasianki”
czwartek 11.oo-12.3o

Zespół Ludowy "Krzymoszowianki"
piątek 15.oo-16.0o (próby w budynku byłej szkoły filialnej w Krzymoszach)

Zespół Wokalny  ZŁOTE KŁOSY z Wyczółek
I i III czwartek
m-ca, od godz. 13.oo

Chór Seniora z Czepielina - PRÓBY ZAWIESZONE
I i III środa m-ca, od godz. 14.oo

Sekcja etnograficzna (folklorystyczna)
wg indywidualnych ustaleń 

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


TEATR

Młodzieżowa Grupa Teatralna IMPETUS
sobota 13.oo-14.3o

Dziecięca Grupa Teatralna SKRZATY
sobota 14.3o-16.0o

Grupa Teatralna ADULTUS (dla dorosłych)
sobota 16.3o-18.0o


TEATR OBRZĘDOWY

Grupa Teatru Obrzędowego "Podlasianki"
czwartek 12.3o-14.oo

Grupa Teatru Obrzędowego i Poetyckiego "Klimontowianki" (próby w świetlicy wiejskiej w Klimontach)
środa 13.oo-14.3o


KABARET

Kabaret KOZIARY
środa 10.oo-12.oo


PLASTYKA i RĘKODZIEŁO

Zajęcia plastyczno-manualne/modelarstwo papierowe
środa 15.oo-16.0o

Sekcja sensoplastyki - NOWOŚĆ!
piątek 16.oo-17.0o (2 grupy, co 2 tygodnie każda grupa)

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


EDUKACJA MUZYCZNA

Zajęcia gry na gitarze
wtorek 14.oo-15.0o
wtorek 16.oo-17.0o
czwartek 14.oo-15.0o

Duet Wokalny DWA ZIARNA
wtorek 10.00-12.00
czwartek 10.00-12.00

Sekcja wokalna dla młodzieży - NOWOŚĆ
czwartek 14.30-15.30

Próby zespołu rockowego
niedziela od godz. 17.00

 

Próby Orkiestry Dętej OSP Mordy
środa 19.oo-2o.3o
niedziela 18.oo-19.3o


EDUKACJA FILMOWA

Klub Miłośników Filmu - SPOTKANIA ZAWIESZONE
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)


JĘZYKI OBCE 

Język hiszpański - ZAJĘCIA ZAWIESZONE
środa 16.30-17.20 (młodzież)

Język angielski (dorośli)
wtorek 15.oo-16.o0 - grupa w Wyczółkach

środa 18.oo-19.oo - grupa w Mordach - ZAJĘCIA ZAWIESZONE

Język angielski (dzieci i młodzież)
wtorek 16.15-16.45 (GRUPA I - dzieci młodsze)
wtorek 16.50-17.35 (GRUPA I - dzieci starsze)
wtorek 17.40-18.25 (GRUPA I - młodzież)

piątek 16.15-16.45 (GRUPA II - dzieci młodsze)
piątek 16.50-17.35 (GRUPA II - dzieci starsze)
piątek 17.40-18.25 (GRUPA II - młodzież)


ROBOTYKA

Sekcja robotyki - NOWOŚĆ!
zajęcia 2x w miesiącu (szczegóły w harmonogramie)


KLUBY

Kawiarniany Klub Literacki
     - grupa poetycka w Czepielinie (II i IV środa m-ca)
środa 13.00-14.30

Klub Miłośników Języka Polskiego - SPOTKANIA ZAWIESZONE
środa 16.oo-17.oo

Klub Aktywnej Mamy
czwartek 16.3o-17.oo

Klub Kobiety
(wg informacji na plakatach)

Klub Miłośników Filmu - SPOTKANIA ZAWIESZONE
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)

KLUB MŁODZIEŻOWY - w jego skład wchodzą obecnie:

Ping-pong i Klub Karciany
poniedziałek 15.oo-16.oo
wtorek 15.oo-16.oo
piątek 14.oo-15.oo

_____________________________________________________

Grupa AA "Odrodzenie"
sobota od 17.15


KOŁA SENIORA

* Koło Seniora w Krzymoszach – spotkania w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 14.oo w budynku Szkoły Filialnej;
* Koło Seniora w Czepielinie – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy;
* Koło Seniora w Radzikowie Stopkach – spotkania w pierwszy wtorek miesiąca od godz. 13.oo w budynku byłej szkoły w Radzikowie Stopkach;

* Koło Seniora w Wyczółkach – spotkania w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.oo w świetlicy;
* Koło Emerytów i Rencistów w Mordach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 17.oo w budynku M-GOK-u;
* Koło Seniora w Klimontach – spotkania w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy wiejskiej.

Latająca Akademia Seniora (wg ustaleń): 
- Krzymosze: I poniedziałek miesiąca
- Radzików: I wtorek miesiąca
- Czepielin: I środa miesiąca
- Wyczółki: I czwartek miesiąca
- Mordy: I środa miesiąca
- Klimonty: I czwartek miesiąca


AIKIDO

Aikido (zajęcia prowadzone przez firmę zewnętrzną - zajęcia płatne u prowadzącego, nie na konto M-GOK-u)
piątek 18.3o-19.3o


Zajęcia zawieszone: 

Młodzieżowa Grupa Wokalna - próby zawieszone
Klub Patriotyczny- spotkania zawieszone
Sekcja modelarska - zajęcia zawieszone

Klub Komputerowy - spotkania zawieszone
Język niemiecki - zajęcia zawieszone
Gimnastyka taneczna - zajęcia zawieszone
Filmowe Poranki dla Najmłodszych - projekcje zawieszone
Młodzieżowy Klub Filmowy - spotkania zawieszone
Niedzielne Popołudnia Filmowe - projekcje zawieszone
Język rosyjski - zajęcia zawieszone
Język hiszpański dla dorosłych - zajęcia zawieszone
Język angielski dla dorosłych (grupa w Mordach) - zajęcia zawieszone


Język niemiecki- zajęcia zawieszone
wtorek 16.oo-17.oo (grupa podstawowa dzieci - Grundstufe)
wtorek 17.oo-18.oo (grupa podstawowa dla dorosłych - Gut)
czwartek 16.oo-17.oo (grupa średniozaawansowana dla młodzieży - Beste)

ZAŁĄCZNIKI:

								

Tydzień z M-GOK-iem

Utworzono dnia 21.11.2018, 18:36

Dzienny rozkład zajęć

ZARZĄDZENIE NR 21/2018

Utworzono dnia 21.11.2018, 18:48

Regulamin uczestnictwa w zajęciach sekcji, grup i zespołów działających w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach

Uwaga!

 

III Regionalnego Przeglądu Teatrów Obrzędowych

 



Zadanie „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap IV”, "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”

 


SPONSOREM GŁÓWNYM DOŻYNEK 2019 w Mordach jest



SPONSOR STRATEGICZNY XX JUBILEUSZOWEJ EDYCJI FESTYNU "SŁONECZNE LATO" 2019

 


 

Pogoda

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny