Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wakacje bez nudy z M-GOK

Utworzono dnia 06.07.2021

Pierwsze dni wakacji w Miejsko -Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach upłynęły na wesoło. Wszystko za sprawą atrakcji wakacyjnych jakie Pracownicy M-GOK przygotowali dla dzieci i młodzieży. Cykl zajęć rozpoczęły  zabawy integracyjne, ruchowe i sportowe.

Kolejne dni mijały również ciekawie, dzięki wspaniałym gościom, którzy z chęcią odwiedzili naszych uczestników, m.in. Pani  Dietetyk - Monika Wereda, która wprowadziła najmłodszych w świat zdrowego odżywiania, zdradziła nam tajemnice jakie kryją się za jedzeniem zdrowo i niezdrowo. Podczas zabaw ruchowych  sprawdziła wiedzę uczestników na temat owoców i warzyw jak również słodyczy.

 Kolejnym gościem była Pani Martyna Mikołajczuk-Logopeda, która to z kolei przeniosła Nas w świat bajecznych piratów. Poprzez zabawę ruchową, śpiew i zajęcia plastyczne zachęcała dzieci do ćwiczeń ucha i języka. Jak na piratów przystało każdy z uczestników zrobił dla siebie czapkę piracką, którą mógł później zabrać do domu, jak również nauczył się pirackiej piosenki, którą wspólnie zaśpiewaliśmy na koniec zajęć.

Odwiedziły nas również Panie z OHP z Siedlec: Pani Martyna Myszka i Pani Edyta Śledź, które w ciekawy sposób zapoznały dzieci z zawodami nieco już zapomnianymi np. zdun, cieśla, jak również nowymi np. groomer. Uczestnicy bardzo aktywnie włączali się w dyskusje, jak również w zabawy i zadania przygotowane dla nich, np. wyszywanie tortu. Ponadto odbyły się również zajęcia plastyczne, wyjścia na plac zabaw, kalambury itp.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestniczenie w zajęciach, za wspaniałe humory i miłą atmosferę. Na Kolejną dawkę dobrej zabawy serdecznie zapraszamy w sierpniu. O szczegółach zajęć będziemy informować na naszej stronie internetowej jak i mediach społecznościowych.

Wakacje bez nudy z M-GOK - fotorelacja

Utworzono dnia 06.07.2021, 11:42

Uwaga!

ZAJĘCIA PLASTYCZNE ON-LINE
Zadanie „Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach – etap IV”, "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Infrastruktura domów kultury"


Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 131

W tym miesiącu: 401

W poprzednim miesiącu: 397

Wszystkich: 66690