Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury - Mordy

KONCERT „MY WAY”

Utworzono dnia 04.06.2024

 

Burmistrz Miasta i Gminy Mordy Łukasz A. Wawryniuk zaprasza na koncert pt. „My Way”

Zaśpiewają dla Was czarująca Aleksandra Dyrna oraz Łukasz Karauda

W koncercie usłyszymy światowe przeboje Franka Sinatry, Elvisa Presley’a, Whitney Houston, Zbyszka Wodeckiego i Anny Jantar oraz wiele innych wspaniałych utworów ! 

Zapraszamy do M-GOK Mordy 16 czerwca o godz. 17:00

Koncert w ramach zadania publicznego pn. „Kultura jest dla każdego Mazowszanina" dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Mazowsze serce Polski

Miasto i Gmina Mordy

#mazowszesercepolski

Łukasz Karauda ma wielkie osiągnięcia. Jest absolwentem Royal Welsh College of Music and Drama w Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem. Przyznano mu także stypendia Królowej Elżbiety oraz Fundacji Bryna Terfla. Jest zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w kategorii operowej i pieśniarskiej. Współpracował z takimi artystami jak John Fisher, Gerald Martin Moore czy Teresa Żylis-Gara. Śpiewał także w duecie ze światowej sławy śpiewakiem Brynem Terflem podczas jego urodzinowej gali w Cardiff oraz na BBC PROMS w Londynie w musicalu „Skrzypek na dachu”. Współpracuje z Teatrem Wielkim – Operą Narodową. Artysta wydał swoją płytę z utworami muzyki popularnej i musicalowej.

 

Uwaga!

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1430

W poprzednim tygodniu: 1349

W tym miesiącu: 4610

W poprzednim miesiącu: 6520

Wszystkich: 109299