Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury - Mordy

11 medali w maju!

Utworzono dnia 02.06.2019

Po sukcesach naszych tancerzy w marcu i kwietniu, maj przyniósł kolejne zwycięstwa: 6 złotych medali, 3 srebrne i 2 brązowe medale zasiliły zdobycze Indigo Dance Art Mordy.

W XX Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach (10-11 maja) grupa z M-GOK-u zdobyła po jednym złocie, srebrze i brązie (I miejsce w kat. Disco Miniformacje, II miejsce za układ Myszka Mickie, III miejsce – w kat. hip-hop). Z kolei podczas XIII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2019” mali tancerze zdobyli brązowy medal w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III.

Na IX Festiwalu Kultury w Chodowie (22 maja) tancerze zdobyli 5 złotych medali i 2 srebrny.W kategorii Show Dance Solo dzieci wytańczyły I miejsce (układ: Królewna Śnieżka) oraz II miejsce (układ: Mała Syrenka). Antonina Surudo w układzie jazzowym także wywalczyła złoto (układ: Lady Jazz ). W kategorii Show Dance Miniformacje Indigo Dance Art Mordy także wygrały: pierwsze miejsce za układ Disco Pink. Z kolei w kategorii taniec nowoczesny duet złoty puchar wygrały Anna i Ewelina Pawłowskie za choreografię pt. Kraina Lodu. Jako formacja grupa zdobyła I miejsce w kategorii Show Dance za układ Alicja w Krainie Czarów.

Serdecznie dziękujemy p. Kai Pawłowskiej za ogrom pracy i poświęcenia włożony w rozwój naszych tancerzy, a także rodzicom za wsparcie, pomoc.

O wcześniejszych sukcesach naszych tancerzy czytaj tutaj.

Więcej o turnieju w Borkach Wyrkach czytaj na: podlasie24.pl, zyciesiedleckie.pl.